وب سایت رسمی دهیاری روستای شهاب الدین =>وصیت نامه ی شهدا 
      Home       Gallery        Search         Contact Us امروز چهارشنبه 20/فروردين/1399


نظر شما در مورد عملکرد دهیاری شهاب الدین چیست؟

ضعیف (17%)

متوسط (18%)

خوب (30%)

عالی (35%)


مجموع آرا 6767


 
 
 

 

  ولادت حضرت زینب ...
  دومین دیدار تیم ...
  برگزاري شب وفات ...
  چین: شبکه های ...
  سومین شناور دریای ...
  ارائه دستگاه هوشمند ...
  گناه کساني که ...
  اوباما با خودکار ...
  فرماندار نكا درهمايش ...
  درباره روستای شهاب ...

 

 
فاضل صدقی

 

  درباره روستای شهاب ...

اوباما با خودکار ...

فرماندار نكا درهمايش ...

ارائه دستگاه هوشمند ...

سومین شناور دریای ...

چین: شبکه های ...

احداث سد لاستیکی ...


 

 

RSS 2.0

 


:نوع مرورگر
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

: زبان سیستم عامل
English

آی پی :
35.175.121.230

 به وب سایت رسمی دهیاری روستای شهاب الدین خوش آمدید

  به اطلاع شما دوستان ، همشهريان و بازديدكنندگان محترم مي رسانيم كه در جهت بهبود و هرچه نزديكتر شدن همكاري  بين دهياري و اهالي محترم روستاي شهاب الدین،‌ وب سايت دهياري اين روستا راه اندازی شد . به ياري خداوند متعال دهياري در نظر دارد گزارش عملكرد هاي خود را از طريق اين سايت به استحضار مردم محترم روستا رسانده ، و از همين طريق هم منتظر هرگونه انتقاد يا پيشنهاد سازنده شما جهت بهبود كارايي دهياري هستيم ...

برای دیدن بهتر این سایت پیشنهاد می کنیم آخرین نسخه مرورگر موزیلا فایرفاکس را دانلود کنید

با آرزوي توفيق روزافزون براي همه هموطنان عزيز


   دهیاری شهاب الدین  دهیاری شهاب الدین وصیت نامه ی شهدا

   وصیت نامه ی شهدا

وصیت نامه ی شهدای روستای شهاب الدین

 

 

 

 

 

 

شهيد علي اكبر نوروزي                                                            

تاریخ تولد:                          1343

تاریخ شهادت                          28/2/65

محل شهادت:                        مريوان

عضویت :                           بسيجي

وضعیت تاهل:                        مجرد

محل دفن:                  گلزار شهداي روستای شهاب الدین

شهید علی اکبر نوروزی در سال    134 در روستای شهاب الدین و در یک خانواده مذهبی بدنیا آمد.

فرازی از وصیت نامه شهید:

بار الهی ما را مُردنی اعطاءبفرما که در آن خواری و زلت نباشد ما را زندگی علی وار و  مُردنی علی گونه و برخاستنی علی مانند عنایت فرما. مرگ در راه اسلام برایم افتخار است. و آرزو دارم به اهداف مقدس امام خمینی که همان اهداف انیباء و اوصیاء است خدمت کنم و با ریخته شدن خونم ندای قران و انقلاب اسلامی که ندای حق است را بگوش جهانیان برسانم و پیام من به شما این است که بعد از شهادتم سنگرهای مبارزه را خالی نگذارید و در سنگرهای حق علیه باطل سرسختانه دفاع کنید.و راهی که من انتخاب کرده ام بهترین راه است برای نجات انسان. و ابرقدرتهای شرق و غرب بدانند که ما ملت رشید و دلاور ایران با تکیه بر خدا پشت ابرقدرتها را بر زمین خواهد زد.اگر لیاقت شهادت داشتم در محل خودم{شهاب الدین} ودر گلستان جدید {گلزار شهدا}بخاک بسپارید.    

 

 

 

 

 

 

 

   شهید:                       مرادعلی سلیمی

تاریخ تولد:                      1341

تاریخ شهادت:                  8/5/62

محل شهادت:                     مهران

عضویت:                        بسیجی

وضعیت تاهل:                    مجرد

محل ذفن:               حسینیه روستای شهاب الدین

 زندگی نامه شهید:

شهید مرادعلی سلیمی در سال 1341 در  روستای شهاب الدین و در یک خانواده مذهبی دیده به جهان گشود . از همان ابتدا بعلت مشکلات مالی خانواده با سخت کوشی و تلاش خود سعی داشت به خانواده در جهت رفع مشکل کمک نماید و در عین حال با ادامه تحصیل بر رشد و آگاهی خود بیفزاید فعالیت او در انجمن اسلامی دبیرستان و حضور فعال نامبرده در بسیج در آن دوران سخت گواه و شاهد بر این مطلب است .ایشان جهت کسب آمادگی و دیدن آموزش در مورخه 25/4/62 راهی جبهه های حق علیه باطل شد و در عملیات والفجر سه در منطقه مهران بر اثر ترکش خمپاره به فیض شهادت نائل آمد.

فرازی از وصیت نامه شهید:

هم دین و هم ایده من ، همه شما موظفید و همه شما مسئول و متعهدید که به امر به معروف و نهی از منکر بپردازید و جامعه اسلامی را به فضیلت بیارائید. کوهر مایه برتری نزد خداوند تنها فضیلت و تقوا است.ای خواهران و برادران حجاب را رعایت کنید که حجاب بهتر از خون ریخته شده هر شهید می باشد. وکتاب بخوانید و کتاب را خوب بخوانید که بیدار شویدوهوشیار شوید که آینده اسلام احتیاج به شمادارد. پیرو روحانیت مبارز باشید که آنان ما را نجات دادند. و در نماز امام را دعا کنید که همه ما مدیون  ایشان هستیم. او هم یک روحانی است و  روحانیت باید چشم امید همه مسلمین باشد. در شبانه روز در سر نمازها و وقت بیکاری ظهور امام زمان (عج) و طول عمر رهبر انقلاب و پیروزی رزمندگان را بخواهید و هیچگاه از روحانیت دور نباشیدکه انان بازو و بالهای انقلاب هستند2/5/62.

 

 

شهید:                           شکرالله فردوسی

تاریخ تولد:                          1343

تاریخ شهادت:                   5/9/1362

محل شهادت:                        سردشت

عضویت :                           سرباز

وضعیت تاهل:                        مجرد

محل دفن:                  حسینیه روستای شهاب الدین

 

زندگی نامه شهید:

شهید شکرالله فردوسی در سال 1343 در یک خانواده مذهبی دیده به جهان گشود.و در 19 سالگی به ندای امام لبیک گفت و به جبهه حق علیه باطل رفت و در جبهه مریوان جنگید و در عملیات والفجر 2 و والفجر 4 شرکت کرد و آخر در منطقه سردشت در تاریخ 5/9/62 بدست منافقان کوردل به شهادت رسید و درحسینیه روستای شهاب الدین بنا به وصیتش به خاک سپرده شد.

فرازی از وصیت نامه شهید:

 برادرانم هدفم از جبهه رفتن این است اولاٌ خدمت به اسلام کنم و ثانیاٌ به فرموده امام خود لبیک گفته که می فرماید: «هل من ناصر ینصرنی» و خود این راه را انتخاب نمودم که آری باید در رکاب حسین(ع) جنگید و درخت تنومند اسلام را آبیاری کرد من با رضایت خود و خانواده ام به جبهه رفتم تا با  ریخته شده خون من و امثال من بتوانیم پرچم خونین اسلام را در جهان به اهتزاز درآوریم .از مادرم می خواهم بعد از شهادتم اشک نریزد و از برادران خود می خواهم که با هم اتحاد و همبستگی داشته باشند. 

 

 

 

شهید:                             محمد حسن اسدی طوسی

تاریخ تولد:                        1/10/1343

تاریخ شهادت                        4/10/65

محل شهادت:                         کربلای 4

عضویت:                              بسیجی

وضعیت تاهل:                          متاهل

محل ذفن:                 گلزار شهدای روستای شهاب الدین

زندگی نامه شهید:

شهید در  یکم دی ماه سال 1343 در روستای شهاب الدین و در یک خانواده مذهبی بدنیا آمد. مقطع ابتدایی را در روستای شهاب الدین و راهنمایی و دبیرستان را در شهرستان قم سپری کرد . ایشان با توجه به اینکه در شهرستان قم به تحصیل مشغول بود در همان شروع حرکت انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی کرد و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به روستا برگشت و به فعالیت های خود ادامه می داد تا اینکه فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج محل را بعهده گرفت و چندین مرتبه به جبهه رفت. ایشان در سال 1363 ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک فرزند به نام یوسفعلی بود . تنها چهل روز از تولد یوسفعلی نمیگذشت که به جبهه ها بازگشت و بعنوان فرمانده دسته و جانشین گروهان  در عملیات کربلای 4 و منطقه برون مرزی  ام الرصاص در تاریخ 4/10/1365 جاویدالاثر شد تا اینکه در تاریخ 9/5/74 مشتی استخوان برای خانواده آوردند.و درگلزار    شهدا ی شهاب الدین در کنار برادر شهیدش به خاک سپرده شد.

فرازی از وصیت نامه شهید:

خدایا می دانی که چه میکشیم پنداری که چون شمع ذوب می شویم از مردن نمی هراسیم اما می ترسیم بعدازما ایمان را سر ببرند. اگرهم که سوزیم روشنایی می رود و جای خود را دوباره به شب می سپارد .پس چه باید کرد از یک سو باید بمانیم تا شهید اینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند .عجب دردی است آری همه یاران باوفای اسلام و انقلاب و امام شهید شدند در حالی که نگران فردا بودند.!!

ملت عزیز و غیور ایران همیشه دنباله روی رهبر باشید که این رهبر نائب حضرت مهدی (عج) میباشد.اگر فیض عظیم شهادت نصیبم گشت انان که پیرو خط سرخ امام خمینی نیستند و به ولایت او اعتقاد ندارند بر من نگریند و بر جنازه من حاضر نگردند.

 

 

 

شهید:                            یوسفعلی اسدی طوسی

تاریخ تولد:                             1349

تاریخ شهادت                         10/4/65

محل شهادت:                            مهران

عضویت:                               بسیجی

وضعیت تاهل:                           مجرد

محل ذفن:                  گلزار شهدای روستای شهاب الدین

زندگی نامه شهید:

شهید در رمضان سال 1349 در روستای شهاب الدین و در یک خانواده مذهبی  و در دامن مادری سیده و پدری که مداح اهل بیت (ع) بوده دیده به جهان گشود دوران ابتدایی خود را در روستای شهاب الدین و دوران راهنمایی وتا دوم دبیرستان را در شهرستان ساری سپری کرد . با مراجعه مکرر برای شرکت در جنگ بعلت سن کم ممانعت می شد.تا اینکه درخرداد سال 1365 به جبهه های حق علیه باطل اعزام و در عملیات آزاد سازی مرحله دوم مهران بر اثر اثابت ترکش خمپاره در تاریخ 10/4/1365 به درجه رفیع شهادت نائل آمد و در گلزار شهدای شهاب الدین به خاک سپرده شد.

فرازی از وصیت نامه شهید:

از تمامی ملت عزیز ایران میخواهم که چنان مردانه در راه اسلام تلاش کنند که کافران به قدرت واقعی اسلام و مسلمانان پی ببرند.و هیچگاه امام عزیزمان این نعمت الهی را تنها نگذارند که خداوند بزرگ بعد از صدر اسلام به هیچ ملتی چنین نعمتی اعطا نکرده است ای امت حزب اله تقوا پیشه کنید و لحظه ای از یاد خداوند متعال غافل نشوید به یاد پیامبران و امامان ما باشید که همه چیز ما از انهاست  ای جوانان گرامی راه شهیدان عزیز را ادامه دهید و نگذارید که خون شهدا پایمال شود مسجدهارا پر کنید که شیطان از مسجد می ترسد. وحدت را حفظ کنید که دشمنانتان از این اتحاد می ترسند . از خواهران حزب اله تقاضا می شود که حجاب اسلامی خود را رعایت فرمایید. اگر کشته شدم مرا در مزار جدید محل دفن نمایید.

 

 

 

شهید:                            رجبعلی میرزاپور

تاریخ تولد:                           1342

تاریخ شهادت:                     4/2/1366

محل شهادت:                         سردشت

عضویت:                             بسیجی

وضعیت تاهل:                         متاهل

محل ذفن:                 گلزار شهدای روستای شهاب الدین

زندگی نامه شهید:

 شهید رجبعلی میرزاپور در سال1342 در یک خانواده مذهبی دیده به جهان گشود و در همان سنین کودکی پدر بزرگوارش را از دست داد و مسئولیت خانه به دوشش افتاد . با سختی فراوان روبرو شد و همچون کوهی محکم از کنار سختیها عبور کرد .تا اینکه تشکیل خانواده داد و حاصل آن ازدواج فرزندی به نام محسن شد و جهت لیبک به ندای امام امت به جبهه های حق علیه باطل شتافت.تا اینکه در عملیات کربلای 10 در تاریخ 4/2/66 به شهادت رسید.و در گلزار شهدای شهاب الدین کنار دیگر همرزمانش به خاک سپرده شد.

فرازی از وصیت نامه شهید:

خداوندا با خوشحالی و فکری آزاد به خاطر پیوستن به تو به جبهه آمدم تا شاید شربت شهادت بنوشم.اگر می خواهید مکتبتان جاوید بماند دامن روحانیت را بگیرید و قدر روحانیون دینی را بدانید . اسلام بدون روحانیت مانند کشور بی طبیب است .  امام را یار و یاور باشید. مادر جان من شما را دوست دارم اما بهتر از اینها مکتبم را بیشتر از شما دوست دارم و نمی توانم تحمل کنم که دین من در خطر باشد و من با خیال راحت به زندگی ادامه بدهم و به جبهه و جنگ توجهی نکنم . مادرم صابر باش که خداوند صابران را دوست دارد. خواهر گرامی ام امیدوارم از دیدن جای خالی من ناراحت نشوی زیرا امانتی بودم و باید روزی این امانت از جمع شما می رفت . حجابتان را حفظ کنید که کوبنده تراز خون من است .

 

 

 

  شهید:                            علی خلیلی

تاریخ تولد:                         1345

تاریخ شهادت:                  31/1/1366

محل شهادت:                         بانه

عضویت:                           بسیجی

وضعیت تاهل:                       مجرد

محل ذفن:               گلزار شهدای روستای شهاب الدین

زندگی نامه شهید:

 شهید علی خلیلی در ماه مبارک رمضان سال 1345 از خانواده ای مذهبی در روستای شهاب الدین دیده به جهان گشود وی دوران طفولیت را در روستای شهاب الدین و واوسر سپری و در سن هفت سالگی راهی دبستان شهاب الدین و دوره راهنمایی را در مدرسه روستای طوسکلا به پایان رسانید و تحصیلات دبیرستان را در شهر نکا شروع کرد و جهت لبیک به ندای پیامبر گونه امام امت و پاسداری از اسلام و کیان ارزشمند نظام جمهوری اسلامی اول بار در منطقه مریوان با خصم جنگید . بار دوم در منطقه فاو از طریق          جهاد سازندگی و بالاخره با گردان علی ابن ابی طالب (ع) ابتدا در جنوب و سپس در غرب کشور در کربلای 10 شرکت کرد و در منطقه بانه به فیض شهادت نائل آمد.

فرازی از وصیت نامه شهید:

پیرو روحانیت باشید آنها مارا نجات دادند یک قدم از امام جلو نیفتید که هلاک می شوید و یک قدم هم عقب نیفتید چون غرق می شوید. برادران و خواهرانم از شما تشکر می کنم که من در میان شما انتخاب شدم تا بتوانم به اسلام و قران خدمت کنم . ای برادران که مرا چگونه زیستن آموخته اید و الگو در زندگیم بودید همانطور که من راه دیگر شهدا را ادامه دادم شما هم راه مرا ادامه بدهید تا خون من نخشکد. ای کسانی که در هر گوشه وکنار جامعه هستید اگر می خواهید که کشور ما ، دین ما ، مذهب ما، آئین ما و مرام ما پا برجا باشد با هم اتحاد داشته باشید تا به کمال برسیم  ای برادران و خواهران حجاب را رعایت کنید که حجاب بهتر از خون  ریخته شده هر شهید است.

24/10/65

 

 

 
پست های مشابه یا مرتبط با این مطلبنظرات و پیشنهادات شما

عنوان مطلب :وصیت نامه ی شهدا
تعداد نظرات به این مطلب:1
ارسال شده در تاریخ 05-02-1391 @ 21:15 توسط قاسم-- لینک مطلب
قاسم
پیغام
سلام كل فاضل دهيار . وصيتنامه ديگر شهدا چي شد؟
[ وبسایت ]  -   [ایمیل]  -    -  ارسال نظر
* نام
وبسایت
ایمیل
:) :( :P :o :C ;Y :0 :D :/ :s :r ;) :H) :i) :Q)

کاراکتر باقی مانده

* پیغام
CAPTCH تصویر امنیتی
تغییر تصویر
تصویر امنیتی

 

 


آخرین مطالب بخش دهیاری شهاب الدین

درباره روستای شهاب الدین

 

 

 

 

نمایش بر اساس آرشیو ماهانه

نمایی از طبیعت روستای ...


    تعداد کل مطالب سایت :581
تعداد کل نظرات ثبت شده :395