وب سایت رسمی دهیاری روستای شهاب الدین


فرماندار نكا درهمايش بزرگ فاتحان خرمشهردر فریدونکنامحمدرضا آزادي كناري صبح امروز در همايش بزرگ فاتحان خرمشهر در شهرستان فريدونكنار اظهار داشت: فتح خرمشهر بايد بيش از پيش از زبان رزمندگان آن دوره و عمليات بيت‌المقدس در جامعه بازگو شود.

محمدرضا آزادي كناري صبح امروز در همايش بزرگ فاتحان خرمشهر در شهرستان فريدونكنار اظهار داشت: فتح خرمشهر بايد بيش از پيش از زبان رزمندگان آن دوره و عمليات بيت‌المقدس در جامعه بازگو شود.
وي با بيان اينكه فتح خرمشهر در آن زمان فتح برخي ارزش‌ها بوده است، تصريح كرد: مقاومت جانانه و ايثار خالصانه از نشانه‌هاي بارز رزمندگان نظام مقدس جمهوري اسلامي بوده است.
به گفته فرماندار شهرستان نكا، خرمشهر در تاريخ ايران سه مرتبه به تصرف درآمده و باز پس گرفته شد كه بار اول دولت عثماني بوده، بار دوم هرات به دشمن داده شد و خرمشهر باز پس گرفته شد و سومين مرحله خون شهدا ضامن آزادي اين شهر خونين شد.
وي افزود: از 5 هزار شهيد حماسه و فتح خرمشهر براي كشور 249 تن مازندراني بودند و از اين تعداد هشت شهيد از شهرستان فريدونكنار بودند كه در عمليات بيت المقدس حضور داشتند.
فرماندار نكا با بيان اينكه خاورميانه اسلامي به بركت انقلاب ايران در راه است، گفت: تمام كشورهاي اسلامي هم اكنون بيدار شده و در راستاي تعالي گام بر مي‌دارند.
آزادي خاطرنشان كرد: هميشه بايد مراقب دشمنان و تهديدات نرم و سخت‌كوردلان عليه نظام و بقاي مسلمانان باشيم و با هوشياري جهانيان سياسي و مذهبي را دنبال كنيم.
وي با اشاره به اينكه 500 هزار نفر پس از اشغال كشور عراق در سال‌هاي گذشته كشته شدند، خاطرنشان كرد: اما مقاومت ايران اسلامي در برابر همه دشمنان موجب شد تا خداوند عزت را با اين نظام و مردم كشور بدهد.